Arendus

Oleme suurim Drupali talente koondav ettevõte Eestis ja Euroopas.

Meie arendusplatvormiks on vabavaraline Drupal. Oleme suurim Drupali arendaja nii Eestis kui Euroopas, mis võimaldab meil teenindada suuremaid kliente ja teostada keerukamaid projekte. Meie arendajad hoiavad end vormis - anname kogukonnale tagasi vabavaralisi mooduleid, aitame testida, esineme ja osaleme Drupali üritustel.

Kõik see võimaldab meil oma projektides võtta Drupalist välja maksimum ja kirjutada kõrgetele kogukonna poolt kehtestatud standarditele vastavat koodi - mis omakorda tähendab väiksemaid hilisemaid hoolduskulusid kliendi jaoks.

Agiilne arendus

Meie meeskonnad kasutavad oma töös agiilset metoodikat. See aitab meil keskenduda kõige tähtsamatele eesmärkidele - kliendile väärtuse loomine, töötavate tulemuste üleandmine. Võimalusel kaasame projektimeeskonda liikmeid kliendi organisatsioonist, et tagada efektiivseim võimalik suhtlus ning teineteise mõistmine.

Tänu erinevates Wunderkrauti riikides teostatud projektide hulgale ja eripalgelisusele on paljude erinevate oskuste ja kogemustega spetsialistid alati vaid telefonikõne kaugusel - mis aitab meil varasemale kogemusele tuginedes teostada ka kõige keerulisemaid eriarendusi ja liidestusi.

Võta ühendust,

kui soovid enda projektist rääkida või küsimusi esitada ...

Kontakt

Meie spetsialistid