Drupal Commerce

Drupalil põhinev e-äri platvorm, millel baseerub 33 000+ veebipoodi. Ohtralt laiendusmooduleid, juba ühilduv enamuste Eesti pankade maksesüsteemidega ja ID-kaardi infrastruktuuriga. Tänu Drupalile võimaldab lisaks toodetele ja ostuprotsessile hallata ka tavapärast veebisisu.

Drupal Commerce'l on kõik see hea, mis on Drupalil ning sinna juurde on lisatud e-kaubanduse spetsiifiline moodulite kogum. Selle abil on võimalik ehitada suuremahulisi ja ärikriitilisi veebipõhiseid e-kaubanduslahendusi.
Drupali sisuhalduspool annab kogu süsteemile võimsad turundusinstrumendid, mis tõsise e-kaubandusettevõtte äristrateegias on tänapäeva konkurtentsitihedas veebimaailmas üliolulise tähtsusega.

Wunderkrauti grupp on teostanud mitmeid suuri üleeuroopalisi projekte, millest paar näidet on siin.

Kes on Commerce Guys?

Drupal Commerce käekäigu on südameasjaks võtnud Commerce Guys, kes tegelevad aktiivselt kogukonnas kõikide baasmoodulite aktiivse arendamisega ning e-kaubanduse teema arendamisega. Nende eestvedamisel on pandud kokku distributsioon, mille nimi on Commerce Kickstart. Ideede leidmiseks võib pilgu peale heita nende Showcase'le.

Wunderkraut ja Commerce Guys vahel on sõlmitud koostöölepe, mille raames on meil ligipääs kõige värskematele arendusideedele ning know-how'le.

Drupal Commerce lahenduse Eesti spetsiifilised moodulid vt drupal.ee/eesti-spetsiifilised.moodulid

Võta ühendust,

kui soovid enda projektist rääkida või küsimusi esitada ...

Kontakt