Firmast

Oleme suurim Drupali täisteenust ja ärilahendusi pakkuv ettevõte Euroopas ja Eestis. Arendame suuremahulisi ja ärikriitilisi infosüsteeme, e-poode ning veebipõhiseid tarkvaralahendusi.

Pakume konsultatsiooni, ärianalüüsi, kasutajaliidese disaini, tarkvara arendust, süsteemiintegratsiooni, auditeid ja kasutajatuge. Meil töötab üle 180 inimese 9 riigis, Eesti meeskonna suurus on 15 inimest. Oleme võitnud suurte rahvusvaheliste organisatsioonide ja edumeelsete valitsuste usalduse - usume, et see on tänu meie meetoditele, mille keskmes on kliendi äriprotsessi mõistmine ja keskendumine väärtuse loomisele.

Taust

Eestis oleme varasemalt tuntud Saurus CMS sisuhaldusplatvormi loojatena ning teenust pakkunud kaubamärgi Mekaia alt. Keskendumine Drupali platvormile ning osalemine edukates rahvusvahelistes projektides tõi kaasa head suhted teiste sama valdkonna ettevõtetega lähiriikidest. Alguse sai pikaajaline ja tulus koostöö, millele järgnes 2013 aastal strateegiline investeering Wunderkraut grupist ning kutse liituda nende üle-Euroopalise võrgustikuga. Võtsime kasutusele brändi Wunderkraut Estonia.

Wunderkraut on Euroopa suurim Drupali platvormil veebiarenduse täisteenust pakkuv ettevõte. Grupi ja kõigi selle osade eesmärk on luua ühtne meeskond, mis suudaks edukalt teenindada kliente, kelle jaoks veebipõhised infosüsteemid on ärikriitilised. Igal Wunderkrauti lokaalsel kontoril on võimalus lühikese aja jooksul arendustiimi suurus teiste riikide arvelt mitmekordistada; spetsiifiliste ärivertikaalide jaoks toome kohale just selle valdkonna parima spetsialisti. Wunderkraut osaleb aktiivselt Drupali platvormi juhtgrupi töös, kogukonna ürituste korraldamises ning annab meil valminud valmislahendusi tagasi avalikku kasutusse.

Võtame tööle

Võta ühendust,

kui soovid enda projektist rääkida või küsimusi esitada ...

Kontakt

Wunder Estonia (Mekaia OÜ)
Valukoja 8, 11415 Tallinn
Reg nr 11696163
Telefon 6700112
Email estonia@wunder.io